Çoklu optik modül SFP + 10g-SR multimode fiber

Stok durumu: Stokta var

Yeni ürün

Sosyal medyada paylaşın


SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

Etiketler: Ucuz Çoklu optik modül SFP + 10g SR multimode fiber, Yüksek Kalite Çoklu optik modül SFP + 10g-SR multimode fiber, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 3cm x 8cm x 3cm (1.18in x 3.15in x 1.18in)
Model Numarası Original
Marka Adı SMTE

Bir değerlendirme yazın

Çoklu optik modül SFP + 10g-SR multimode fiber

Çoklu optik modül SFP + 10g-SR multimode fiber

Bir değerlendirme yazın

Şunlar da hoşunuza gidebilir